mayer_logowe

Solvent Bazlı Yapıştırıcılar

Fiziksel olarak sertleşen, bağlayıcı madde olarak da bilinen, solvent esaslı yapıştırıcılar, bir organik solvente dispers edilir. Solvent buharlaştığında, yapıştırıcı sıvıdan son katı haline dönüştür – saf bağlayıcı madde kalır. Nispeten yüksek uçucu solventlerin işlevi, yapıştırıcının kolay bir şekilde taşınması ve uygulanmasını sağlamaktır: Bağlayıcı maddelerin sıvı kalmalarını ve böylece uygulanabilmelerini sağlar. Buna ilaveten, solventler, ne kadar hızlı buharlaştıklarına bağlı olarak, malzemenin ıslanmasını destekleyerek veya malzeme yüzeyini ısırarak yapışma veya bekleme süresi ve açık süre gibi kilit yapıştırıcı özelliklerini etkilemektedir.

Mayer Tutkal, yapıştırıcıların yanıcılığını ve çevreye salınan uçucu organik bileşenlerin (VOC) miktarını azaltmak için özel sistemler geliştirmiştir. Bu sayede, Mayer Tutkal portföyü, genel amaçlı ürünlerden özel formüllere kadar geniş bir yelpazede yapıştırıcı sunmaktadır.

Mail Listesi

Sektörel ve firmamıza ait haberleri önce almak için mail listemize kayıt olabilirsiniz.​
Yardım mı lazım ?

Firmamız hizmet ve ürünlerini merak ediyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz...

mayer_logowe
Mayer Tutkal, endüstriyel yapıştırıcılar alanında uzmanlaşmış bir firma olarak, uzun yıllardır sektördeki tüm yapıştırıcı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.
Mail Listesi
Sektörel ve firmamıza ait haberleri önce almak için mail listemize kayıt olabilirsiniz.
Copyright © 2024 Mayer Tutkal, All rights reserved. Powered by Lenaps Teknoloji.